Jeep® Nový Wrangler Unlimited

od Kč 1.329.900
Modelová řada

Přehled

Jeep® Wrangler Unlimited

Benzín - Nafta
200 - 270 K / 147 - 200 kW
Kombinovaná spotřeba 7,7 - 7,8 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
automatická převodovka

Detaily

Popis vozidla a exteriér

IKONA UZNÁVANÁ NA CELÉM SVĚTĚ

 

Zábava a volnost jdou ruku v ruce. Model Jeep® Wrangler je opatřen klasickými designovými prvky značky Jeep®, které připomínají všechny terénní schopnosti a dovednosti vozu. Odnímatelné střechy a dveře vám pomohou si skutečně užít skvělé zážitky z jízdy v otevřeném vozidle.

 

 

NEJZÁBAVNĚJŠÍ ŘÍZENÍ VE SVÉ TŘÍDĚ

 

Díky lemům blatníků, ikonické mřížce chladiče se sedmi otvory a demontovatelným dveřím a střeše je model Wrangler Unlimited stylový a jeho řízení je dokonalou zábavou. Pro dosažení prémiového vzhledu si u modelu Sahara můžete zvolit pevnou střechu Freedom Top® v barvě karosérie.

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

VNITŘNÍ KRÁSA

 

Vyrazte do terénu se vším pohodlím vozu Jeep® Wrangler a s jeho prémiovými sedadly a odkládacími prostory, které vám umožní si každou cestu skvěle užít.

 

SEDADLA

 

Jeep® Wrangler nabízí nejpohodlnější interiér ve své třídě. Můžete si dopřát sedadla z prémiové látky Sedoso nebo kožená sedadla McKinley s prošíváním. Ve voze Jeep® Wrangler si současně můžete užít pohodlí vyhřívaných předních sedadel, osvětlených držáků nápojů a další výhody.

ROBUSTNÍ, VYTŘÍBENÝ INTERIÉR

 

Uvnitř vozu Wrangler Unlimited si budete moci užívat dostatek úložného prostoru, rafinovaných detailů a promyšlené ergonomie designu, díky čemuž bude každé vaše dobrodružství dostatečně pohodlné. Rovněž získáte další prvky zvyšující pohodlí, včetně vyhřívaných kožených sedadel vpředu, osvětlených držáků nápojů a zpětného zrcátka s automatickým stmíváním a integrovanými čtecími světly LED.

Máte zájem o tento vůz?

Schopnosti a bezpečnost

VYNIKAJÍCÍ VÝKONY V TERÉNU

 

S vozem Jeep® Wrangler Unlimited projedete libovolný typ terénu. Přenos tažné síly umožňuje zvládnout všechny typy jízdních podmínek. Pohyblivost náprav vozu Jeep® Wrangler zlepšuje výkony na zpevněné vozovce i v terénu díky zvýšené flexibilitě, natáčení náprav a zdvihu kol. Manévrovatelnost je klíčem k tomu, abyste se vyhnuli nouzovým situacím a poškození vozidla. Světlost vozu Jeep® Wrangler mu umožňuje vyjet na jakoukoliv stezku díky ochranným krytům podvozku, se kterými můžete přejíždět klády, kameny nebo jenom hrbolatý terén. Díky skvělé brodivosti vozu, vylepšené o dodatečné utěsnění součástí elektrického systému a karosérie, a vysokému umístění sání vzduchu zvládnete přejet každý potok.

 

BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ. NIKDY NEVYJÍŽDĚJTE BEZ NICH.

 

Jeep® Wrangler Unlimited se dodává s širokou škálou standardních a volitelných prvků bezpečnosti a zabezpečení, včetně standardních vícestupňových předních airbagů a volitelných bočních airbagů s detekčními snímači. Mezi další nabízené prvky patří karosérie umístěná na rámové konstrukci, protiblokovací brzdový systém ABS pracující na všech čtyřech kolech pro jízdu na silnici i v terénu, brzdový asistent atd.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Jeep® Wrangler Unlimited

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Wrangler Unlimited vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy