Nový Jeep® Renegade

od Kč 503.900
Modelová řada

Přehled

Jeep® Renegade

Benzín - Diesel
120-180 K
4,4 - 7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manuální - Automatická

Detaily

JEEP® RENEGADE SE SLUŽBAMI UCONNECT™

VÍCE KONEKTIVITY PRO VÁS

 

Jeep® neustále dokazuje své prvotřídní schopnosti. Nyní se prostřednictvím řady Renegade může pochlubit nejmodernějšími prvky výbavy, jako jsou zařízení Uconnect™ Box, nové, rozsáhlé služby Uconnect™ nebo mobilní aplikace My Uconnect™, jež poskytují více technologií, více služeb a spoustu skvělých výhod. Renegade nyní nepřináší pouze nepřetržité připojení, ale i větší bezpečnost, za což vděčí řadě úžasných služeb a funkcí, které lze dále rozšířit a personalizovat a dokonale tak splnit vaše potřeby.  

Máte zájem o tento vůz?

TECHNOLOGIE

KONEKTIVITA NABÍZEJÍCÍ VÍCE, NEŽ BYSTE ČEKALI

 

Vysoce efektivní a uživatelsky vstřícný Uconnect™ zaručuje perfektní a nepřetržité připojení řidiči i všem ostatním cestujícím, což přináší větší bezpečnost a klid na duši, ať už při jízdě na vozovce nebo v terénu. Seznamte se se standardními a volitelnými funkcemi systému Uconnect™ a zjistěte, jak zlepšit vaše každodenní dojíždění do práce nebo váš příští výlet!

UCONNECT™ BOX: VYBAVENÍ, NA KTERÉ SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

 

Prostřednictvím inovativního zařízení Uconnect™ Box můžete přistupovat k informacím o vozidle přes aplikaci My Uconnect™ ve svém chytrém telefonu nebo chytrých hodinkách a prakticky kdykoliv získávat palubní data a využívat výhody asistenčních systémů. Tato nová funkce tak přibyla do již stávající bohaté řady infotelematických funkcí, mezi něž patří například zrcadlení chytrého telefonu Apple Carplay a Android Auto* představující chytrý a bezpečný způsob používání vašeho chytrého telefonu a jeho funkcí na palubě vozu. Díky zrcadlení chytrého telefonu můžete jednoduše a bezpečně telefonovat, posílat sms, poslouchat váš výběr hudby a využívat vaši oblíbenou navigaci.

Objevujte svět bezpečně díky novým funkcím Uconnect™.

 

* Aplikace Apple CarPlay a Android Auto nejsou na českém trhu podporovány.

MY ASSISTANT 

 

Užijte si pohodu a klid mysli díky možnosti využití asistence právě ve chvíli, kdy ji nejvíce potřebujete. S balíčkem My Assistant můžete uskutečnit SOS volání, požádat o asistenční službu nebo kontaktovat centrum péče o zákazníky přímo ze svého vozidla, a to prostřednictvím tlačítka na stropní konzole nebo přes aplikaci My Uconnect™ ve vašem telefonu. Ať už se budete nacházet kdekoliv, můžete se spolehnout, že při vás někdo stojí. My Assistant je k dispozici po dobu 10 let od pořízení vozidla a online registrace.

MY REMOTE

 

Nezáleží na tom, zda se u vašeho Renegadu nacházíte blízko nebo daleko, díky balíčku My Remote je stále na dosah. Zamkněte nebo odemkněte jeho dveře a najděte ho na přeplněném parkovišti pomocí aplikace My Uconnect™ stažené ve vašem telefonu nebo chytrých hodinkách nebo prostřednictvím tomu určených internetových stránek. A to je jen začátek! S využitím tzv. domácího asistenta (home assistant) mu můžete kdykoli před začátkem cesty poslat směrové instrukce do navigace a následně jen do vozu nasednout, vyrazit na cestu a nechat se navádět k cíli. Můžete kdykoli na dálku získávat palubní informace o jeho stavu. A rovněž si můžete nastavit, že budete upozorněni pokaždé, kdy váš Renegade překročí nastavenou rychlost, ocitne se mimo nastavenou oblast nebo se naopak k určité oblasti přiblíží nebo bude jezdit v určitém čase. My Remote také dovoluje sledovat informace o vozidle, které vám pomohou snížit spotřebu paliva. Služba je standardem 10 let od zakoupení vozidla a online registrace.**

MY CAR

 

Už se nemusíte dívat pod kapotu, abyste zjistili stav vašeho vozu. Nemusíte u něj ani fyzicky být. Díky funkci My Car totiž můžete celkový stav vozu sledovat v podstatě odkudkoli. Přes aplikaci My Uconnect™ na chytrém telefonu, chytrých hodinkách nebo na internetu sledujte hladinu paliva, potřebu výměny oleje, ujeté kilometry nebo získejte okamžité upozornění v případě potřeby údržby nebo opravy. Samozřejmě zůstává možnost vše zjistit na dotykové obrazovce systému Uconnect™. Služba My Car je k dispozici po dobu 10 let od zakoupení vozidla a online registrace.

MY NAVIGATION

 

Díky balíčku My Navigation je nyní cestování snadnější než kdykoliv předtím. Najděte si pomocí mobilní aplikace My Uconnect™ svůj nový cíl cesty, odešlete ho do vozidla ještě dávno před tím, než usednete za volant, a pak už jen vyrazte na cestu a nechte se navádět k cíli. Navigace se vám spustí jediným dotykem na obrazovku infotelematického systému Uconnect™. Užijte si bezstarostnou jízdu díky snadno čitelným směrovým instrukcím, aktuálním informacím o dopravě a počasí a upozorněním o rychlostních radarech a kamerách. Služba My Navigation je nabízena standardně po dobu 3 let od nákupu vozidla a online registrace.**

MY WI-FI

 

Služba My Wi-Fi dostupná díky technologii UBIGI [TBD] posouvá vaše připojení k internetu do nové dimenze. Jediné, co musíte udělat, je aktivovat funkci mobilního přístupového bodu Wi-Fi na rádiu vozidla, připojit zařízení k síti pomocí přihlašovacích údajů na obrazovce, vstoupit na online portál a postupovat dle pokynů. Ve vozidle pak můžete připojit až 8 zařízení a surfovat po webu, sledovat videa nebo pohodlně pracovat. Připojení 4G LTE si budete užívat po dobu jednoho roku s předplaceným kreditem 1 GB po dobu 3 měsíců.** 

MY THEFT ASSISTANCE

 

Sledujte své vozidlo na dálku s balíčkem My Theft Assistance, který lze zakoupit přes internetový portál s předplatným na jeden rok. Pokud je vaše vozidlo taženo bez vašeho vědomí nebo je jeho baterie odpojena, obdržíte oznámení pomocí mobilní aplikace My Uconnect™. V případě odcizení se také můžete přímo spojit s operátorem. Jakmile je krádež potvrzena a je vydaná policejní zpráva, je okamžitě zahájeno sledování vozidla a systém odešle jeho polohu policii.

 

** Uvedené služby a funkce budou aktivované přibližně od září 2020.

Pro další informace týkající se fungování výše uvedených služeb, kontaktujte kteréhokoliv autorizovaného prodejce značky Jeep®.

SLUŽBY UCONNECT™

 

Objevte nejchytřejší a nejbezpečnější způsob spojení s vaším vozem. Získejte další informace o službách Uconnect™ a zjistěte vše, co vás zajímá.

Máte zájem o tento vůz?

JEEP® OFF-ROAD PAGES

Učte se od profesionálů pomocí aplikace Jeep® Off-Road Pages, která vám umožní kontrolovat a měřit náklon, stoupání, nadmořskou výšku a tlak v závislosti na vašem celkovém výkonu, a poskytne tak vašemu dobrodružství větší jistotu.

 

Jeep® Off-Road Pages budou k dispozici přibližně od září 2020.

Máte zájem o tento vůz?

RENEGADE S-LIMITED

Nový Jeep® Renegade S je tu pro vaše bezkonkurenční potěšení z jízdy. Objevte jeho jedinečný styl s prvky v provedení Granite Crystal kombinovanými s Full LED světlomety a jedinečnými 19“ litými koly. Renegade S nabízí nejen komfort, ale i bezpečnost, a to pomocí pokročilých bezpečnostních prvků, jakými jsou varování před čelním nárazem Plus, rozpoznávání dopravního značení a adaptivní tempomat.

Interiér modelu Renegade S-LIMTIED je vybaven sedadly čalouněnými prémiovým textilem, systémem Uconnect™ 8.4“ NAV s digitálním rádiem DAB a službami Uconnect™ a dvouzónovou automatickou klimatizací. Tyto prvky pomáhají vytvořit dokonalý zážitek z jízdy.

K Renegadu S můžete připojit svůj chytrý telefon, chytré hodinky, počítač a dokonce i tzv. domácího asistenta (home assistant)* a využívat bezkonkurenční konektivitu služeb Uconnect™, jako jsou My Assistant, My Remote, My Car nebo My Navigation, které nečiní jízdu jen bezpečnější a pohodlnější, ale pomáhají také šetřit čas a energii. Systém Uconnect™ 8.4“ NAV s integrovaným digitálním rádiem DAB a zrcadlením chytrého telefonu Apple CarPlay** umožňuje snadno přistupovat k funkcím iPhonu během jízdy. Aplikace Android Auto** je k dispozici pro bezproblémový a uživatelsky vstřícný infotelematický zážitek díky připojení vozidla přímo k vašemu zařízení Android.

 

* Home assistant bude k dispozici od září 2020.

** Aplikace Apple CarPlay a Android Auto nejsou na českém trhu podporovány.

Máte zájem o tento vůz?

NOVÝ RENEGADE NIGHT EAGLE

Zažijte dobrodružství se správnou výbavou. Systém Uconnect™ s rozsáhlými službami Uconnect™ přináší velmi efektivní a jednoduchou konektivitu pro řidiče i ostatní cestující, a zaručuje jim tak bezpečnost a klid na duši na silnicích i v terénu. Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu Apple CarPlay a Android Auto* můžete pohodlně řídit a přitom zůstat ve spojení s kýmkoliv.

 

* Aplikace Apple CarPlay a Android Auto nejsou na českém trhu podporovány.

Máte zájem o tento vůz?

UCONNECT™ 8.4“ NAV RADIO S DOSTUPNÝMI SLUŽBAMI UCONNECT™

Připojte k vozu svůj chytrý telefon, chytré hodinky, počítač a dokonce i tzv. domácího asistenta (home assistant)* a využívejte bezkonkurenční konektivitu služeb Uconnect™, jako jsou My Assistant, My Remote, My Car a My Navigation, které nečiní jízdu jen bezpečnější a pohodlnější, ale pomáhají také šetřit čas a energii. Systém Uconnect™ 8.4“ NAV s integrovaným digitálním rádiem DAB a zrcadlením chytrého telefonu Apple CarPlay** umožňuje snadno přistupovat k funkcím iPhonu během jízdy. Aplikace Android Auto** je k dispozici pro bezproblémový a uživatelsky vstřícný infotelematický zážitek díky připojení vozidla přímo k vašemu zařízení Android.

 

* Home assistant bude k dispozici od září 2020.

** Aplikace Apple CarPlay a Android Auto nejsou na českém trhu podporovány.

Máte zájem o tento vůz?

AUDIOSYSTÉM KENWOOD

Audiosystém Kenwood je tvořen digitálním 8kanálovým zesilovačem o výkonu 560 W a vaši každodenní jízdu proměňuje v nezapomenutelný koncert. Nová kalibrace zachovává mimořádně jednotný a čistý zvuk a prostřednictvím devíti Hi-Fi reproduktorů (dva 3,5“ výškové reproduktory na palubní desce / dva 1“ výškové reproduktory v zadních dveřích / čtyři středové reproduktory 6x9“ v předních a zadních dveřích / jeden bassreflex subwoofer s 6,5“ dvojitým cívkovým reproduktorem) obklopuje cestující bohatými basy, přirozenými středy a křišťálově čistými výškami. 

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Jeep® Renegade

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Renegade vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy