Nový Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid

od Kč 1.779.200
Modelová řada

Přehled

Nový Jeep® Wrangler 4xe

Hybrid
272 K
4,1 – 3,5 (l/100 km) / 34,3 – 33,5 (kWh/100km)
4
94 - 79 (g/km)
automatická převodovka

Detaily

Přehled

Jeep® Wrangler vstupuje do světa elektrifikovaných vozidel s novou plug-in hybridní technologií 4xe. Legendární pohon všech kol Jeep® je kombinovaný s novým elektrickým pohonem pro novou koncepci mobility a zavádí také ekosystém služeb a řešení rozvíjejících svět Jeep®.

Máte zájem o tento vůz?

Exteriér

Ikona stylu

Exkluzivní loga 4xe, modré polepy, nová řada kol a prémiové povrchové úpravy zvyšují charakter a osobitost nového modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid.

 

Podstata světa 4xe

Povaha modelu Jeep® Wrangler se nemění, ale vyvíjí a stává se součástí světa 4xe s jedinečnými a nezaměnitelnými stylistickými detaily.

 

Dobrodružství pod širým nebem

Nový Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid si zachovává dobrodružného ducha a je připraven na nové outdoorové zážitky.

Nový design kol

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid zahrnuje specifická kola, která jsou připravena přizpůsobit se výzvám ve městě i na neprobádaných stezkách. Rubicon nabízí ve standardu offroadové pneumatiky a 17 kola, zatímco verze Sahara se vyznačuje 18 dvoutónovými koly z lehké slitiny v šedé úpravě Tech pro ještě elegantnější a vytříbenější vzhled.

 

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

Nenapodobitelná povaha modelu Wrangler

Interiér nového modelu Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid se vyznačuje ložnou kapacitou, komfortem a širokou nabídkou možností čalounění, která se přizpůsobí různým potřebám.

 

Styl každého dobrodružství

Na palubě nového modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid se každá cesta promění v mimořádné dobrodružství. Vyhřívaná přední sedadla a volant, matně chromovaná povrchová úprava prvků interiéru, ergonomické ovladače, větší prostor pro nohy cestujících, pohodlné loketní opěrky a spousta úložného prostoru pro komfort i při těch nejnáročnějších dobrodružstvích.

S nebem nad hlavou

Nový Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid byl navržen tak, aby umožňoval jízdu s větrem ve vlasech. Vyberte si pevnou střechu hard top Freedom Top® s odnímatelnými panely nebo plátěnou střechu Sunrider®a užijte si úchvatný výhled.

 

Ložná kapacita

Robustní, všestranný a s velkorysou ložnou kapacitou 533 litrů v 5sedadlovém uspořádání. Nový Wrangler 4xe Plug-in Hybrid se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a bude vašim společníkem ve městě i při offroadových dobrodružstvích.

Máte zájem o tento vůz?

Technologie

Technologie 4xe na dosah ruky

Nová technologie modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid zavádí zcela nové funkce 4xe, jakými jsou stránky v infotainmentu Uconnect™ zaměřené na hybridní ústrojí, nové jízdní informace na přístrojovém panelu a specifické služby Uconnect™.

 

7″ digitální přístrojový panel

Přístrojový panel modelu Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid využívá nový 7″ TFT displej, který lze personalizovat více než 100 různých způsoby pro snadnější a intuitivnější příjem informací o rychlosti, zbývajícím dojezdu, tlaku v pneumatikách a dalších parametrech

Zrcadlení chytrého telefonu

Nový Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid integruje do infotainmentu Uconnect™ novou funkci Zrcadlení chytrého telefonu. Používejte ve svém voze funkce a aplikace svého chytrého telefonu pohodlně a bezpečně. Můžete získávat směrové instrukce, telefonovat, posílat nebo přijímat textové zprávy, poslouchat hudbu, audioknihy nebo podcasty, a přitom se plně soustředit na jízdu.

Máte zájem o tento vůz?

Výkon

Pohon budoucnosti

Zcela nový Wrangler 4xe Plug-in Hybrid čelí každodenním výzvám s novým hybridním pohonem všech kol 4xe, který nabízí kombinovaný výkon 380k a z 0 na 100km/h zrychlí za 6,4 sekundy.

Volič hybridního režimu

Volič hybridního režimu se nachází na levé straně volantu modelu Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid a umožňuje zvolit styl jízdy, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Brodivost

Nový Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid je schopen překonávat v terénu také vodní brody. Díky utěsněnému a chráněnému prostoru pro baterie můžete počítat se špičkovou brodivostí až 762mm.

Máte zájem o tento vůz?

Bezpečnost

Připraven na dobrodružství

Nový Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid obsahuje více než 65 prvků aktivní i pasivní bezpečnosti, které pomáhají při každodenních jízdách na silnici i během offroadových dobrodružství.

 

Automatická dálková světla

Full LED světlomety nového modelu Wrangler 4xe Plug-in Hybrid odhalují přijíždějící vozidla a upravují dálková světla tak, aby nedošlo k oslnění jejich řidičů.

 

Prvky aktivní bezpečnosti

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid dokáže díky různým senzorům a bezpečnostním systémům sledovat rychlost nebo vzdálenost ostatních vozidel, a to i za nepříznivých podmínek počasí.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nový Jeep® Wrangler 4xe

Konfigurovat
Sestavte si svůj nový Jeep® Wrangler 4xe
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Wrangler 4xe vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy