Nový Jeep® Wrangler

od Kč 1.236.900
Modelová řada

Přehled

Nový Jeep® Wrangler

Nafta
200 K / 147 kW
Kombinovaná spotřeba 7,5 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
automatická převodovka

Detaily

Přehled

NOVÝ JEEP ® WRANGLER SAHARA: NOVÁ DEFINICE SVOBODY A DOBRODRUŽSTVÍ

 

Stylový a přepracovaný interiér ve spojení s ikonickým designem daly vzniknout atraktivnímu vozu, který si poradí s každou silniční i terénní výzvou. Prémiové, ergonomicky promyšlené kabině vévodí infotelematický systém Uconnect™ nejnovější generace s dotykovou obrazovkou.

 

 

NOVÝ JEEP ® WRANGLER RUBICON: NEJSCHOPNĚJŠÍ WRANGLER VŠECH DOB

 

Se zcela novým modelem Jeep ® Wrangler Rubicon můžete překonat terén a vyrazit na taková místa, o kterých se vám dříve ani nesnilo. Posouvá legendární terénní schopnosti značky Jeep ® do nových výšin, k čemuž mu pomáhají 32 palcové terénní pneumatiky, plazivý převod 77,2 : 1, nový přeplňovaný zážehový motor 2.0 s automatickou převodovkou a zlepšené nájezdové a přejezdové úhly. Schopnější Jeep ® Wrangler doposud nebyl stvořen.

Máte zájem o tento vůz?

Design a pohodlí

BUĎTE SAMI SEBOU

 

Exteriér zcela nového Jeepu Wrangler je věrný tradici značky a přináší osvědčené prvky, které však spojuje s moderním designem a materiály, aby se stal vozem připraveným na budoucnost. Nová světla, včetně příplatkových světlometů a koncových LED světel, mají nejen mimořádné osvětlovací schopnosti, ale současně vozu propůjčují nezaměnitelný, atraktivní vzhled.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

 

Špičkové technologie a konektivita, inovativní funkce a ještě větší pohodlí – to vše nabízí nový interiér vozu Jeep® Wrangler. K tomu vysoce kvalitní materiály a nekompromisní technické detaily, díky nimž vyniká větším úložným prostorem a komfortem, lepší viditelností a tichou jízdou. Zcela nový Wrangler byl inspirován legendární historií značky Jeep®, kterou však doplnily nejmodernější technologie a materiály, aby se zrodil opravdu jedinečný interiér. Nové materiály, zpracování a robustní detaily vám zaručují nezapomenutelné zážitky z jízdy.

Máte zájem o tento vůz?

Schopnosti a bezpečnost

NA VRCHOLNÉ ÚROVNI

 

Rubicon je nejschopnější Jeep® Wrangler, jaký byl kdy vyroben. Příplatkové 32palcové pneumatiky, silnější nápravové trubky, silnější brzdy, systém pohonu všech kol, velmi odolná ocelová ochrana podvozku a mnoho dalších prvků vám umožní vydat se s tímto Wranglerem za hranice možností.

 

 

BEZPEČNÝ A ROBUSTNÍ

 

Užijte si bezpečnou jízdu díky promyšlenému designu v kombinaci s pokročilými technologiemi a bezpečnostními prvky. Příplatkové systémy, jako zadní a přední parkovací asistent ParkSense®, monitorování mrtvého úhlu nebo detekce pohybu za vozem, vám pomohou vyhnout se všem nástrahám.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nový Jeep® Wrangler

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Wrangler vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy