Nový Jeep® Compass 4xe

od Kč 1.084.000
Modelová řada

Přehled

Nový Jeep® Compass 4xe

Hybrid
190 - 240 K
1,9 - 2,0 (l/100 km) / 17,0 – 16,1 (kWh/100km)
5
44 – 47 (g/km)
automatická převodovka

Detaily

Exteriér

Evoluce exteriéru

Model Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid se vyznačuje odvážnými novými tvary, které jej činí modernějším a stylovějším. 

 

Zcela nové detaily

Ještě stylovější, ještě odvážnější, ještě více Jeep®. Nový Compass 4xe Plug-in Hybrid má přepracovanou přední část se svalnatými tvary, které zvýrazňují jeho šířku a sílu. Stylová revoluce začíná ikonickou sedmiotvorovou maskou chladiče, která je nyní modernější, a pokračuje atraktivními světlomety a nárazníkem.

 

Detaily 4xe

Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid zdůrazňuje svůj osobitý design jedinečnými stylovými detaily, jakým je například nové chromované logo 4xe na zadních výklopných dveřích. Zcela nové logo Compass obklopuje ikonický modrý obrys, který je rozpoznávacím znakem řady 4xe.  

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

Revoluční design

Nový interiér je modernější a vytříbenější a zaměřuje se na komfort, prostornost a technologie.

 

Nové rádio Uconnect™ 10,1″

Nové rádio Uconnect™ poprvé u značky Jeep® vystupuje z palubní desky. Jeho uhlopříčka je 10,1″, což znamená, že je o 30% větší než předchozí generace rádií Uconnect™.

 

Větší přístrojový panel

Zcela nový Compass 4xe Plug-in Hybrid je prvním modelem značky Jeep®, který využívá přepracovaný digitální přístrojový panel s 10,25″ obrazovkou s full HD rozlišením.

 

Nový volant

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid je vybaven novým volantem, který poskytuje lepší ovladatelnost a ergonomii. Vyznačuje se látkou jemnou na dotyk, jemným prošíváním osobitým vzhledem.

 

Design a čalounění

Palubní deska nového modelu Jeep® Compass vyniká ostrými liniemi a prémiovými materiály. Kompletně přepracované výdechy ventilace a potah palubní desky se vzhledem kůže Nappa se objevují od stupně výbavy Limited a zásadně ovlivňují charakter a eleganci interiéru.

Máte zájem o tento vůz?

Technologie

Nová úroveň konektivity

Připravte se na novou úroveň interaktivního připojení v novém modelu Jeep® Compass 4xe Plug-In hybrid: nové rádio Uconnect™ 10,1“ a digitální přístrojový panel 10,25“.

 

Nové rádio UConnect™ 10,1″

Lepší ve všech ohledech. Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid využívá poslední generaci rádia UConnect™ s větší obrazovkou, rychlejším procesorem a aktualizovaným softwarem pro lepší konektivitu.

 

Žádné kabely, žádný problém

Rádio UConnect™ se snadno připojí k vašemu chytrému telefonu bez kabelů. Jednoduše se připojíte přes rozhraní Bluetooth a můžete přistupovat ke všem kompatibilním aplikacím a užívat si bezdrátové schopnosti. Připojte až dva chytré telefony současně a získejte přístup ke všem kompatibilním aplikacím bez kabelu. 

Máte zájem o tento vůz?

Výkon

Revoluce Jeep®

Účinnost a výkon: nová plug-in hybridní technologie zlepšuje všechny aspekty mobility. Nový Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid je vybaven vysoce účinným hybridním pohonem, který nikdy nepostrádá kultovní výkon Jeep®. Nyní jdou výkon a udržitelnost ruku v ruce.

 

Nižší emise

Duch značky Jeep® zůstává nedotčený a místem, kde dochází ke skutečné revoluci, je motorový prostor. Zcela nový Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid se k nové výzvě mobility staví se zážehovým a elektrickým motorem. Emise CO2 dosahují v kombinovaném pohonu nižších hodnot*, v ryze elektrickém režimu jsou pak zcela nulové.

* Ve srovnání s tradičním spalovacím motorem.

 

Nižší spotřeba paliva
Kombinované použití elektromotoru a zážehového motoru zajišťuje nižší spotřebu paliva a lepší výkon. V ryze elektrickém režimu však pohyb vozidla zajišťuje výhradně elektromotor a baterie s kapacitou 11,4 kWh: můžete ujet až 50 km, aniž byste vyprodukovali gram CO2 a zároveň významně snižujete průměrnou spotřebu paliva. 

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nový Jeep® Compass 4xe

Konfigurovat
Sestavte si svůj nový Jeep® Compass 4xe
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Compass 4xe vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy