Modelová řada

Přehled

Jeep® Grand Cherokee

Benzín - Nafta
190 - 710 K
Kombinovaná spotřeba 7.9 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
automatická převodovka

Detaily

Popis vozidla a exteriér

ROBUSTNÍ A MAJESTÁTNÍ EXTERIÉR

 

Jeep® Grand Cherokee nabízí nový vzhled exteriéru, inovovanou přední masku chladiče a mlhová LED světla. Stylový a robustní exteriér vozu Grand Cherokee je navržen s elegancí, která je podpořena sebejistotou díky schopnostem vozu pohybovat se v každém terénu a počasí.

Interiér

EXKLUZIVNÍ INTERIÉR

 

Volitelný interiér modelu Grand Cherokee nabízí semišové čalounění stropu, výrazné prošívání a luxusní kožené provedení Laguna. Lesklé výrazné prvky ze skutečného dřeva dodávají tomuto přepychovému a přitažlivému interiéru hřejivý pocit a dokonalý styl. Dalším doplňkem luxusu a pohodlí jsou vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla a vyhřívaná zadní sedadla.

 

DOPŘEJTE SI KOMFORT

 

Luxusní kožené čalounění pokrývá téměř všechna místa - sedadla, palubní desku, panely dveří, sředovou konzolu i odkládací schránku.

Technologie

NOVÁ, VYŠŠÍ ÚROVEŇ TECHNOLOGIÍ

 

Jeep® Grand Cherokee přichází s ještě lepším způsobem, jak umocnit požitek z jízdy. Palubní technologie jsou opět na pokročilejší úrovni a řidič má nyní vše pod kontrolou. Díky 8,4" dotykové obrazovce má zábavu a informace neustále na dosah. Technologie nikdy nebyly tak funkční a zábavné.

SYSTÉMY UCONNECT™

 

Systémy UConnect vám přinášejí zábavu, komunikaci, navigaci a praktické funkce v pohodlí vašeho Grand Cherokee. Díky technologii Bluetooth, hlasovému ovládání a volitelným prvkům, jako je 8,4" dotyková obrazovka s jednoduchým ovládáním a plnohodnotnou navigací, můžete být připojeni a zůstat v kontaktu s celým světem i na palubě svého vozu.

PRÉMIOVÉ AUDIOSYSTÉMY

 

K dispozici jsou dva prémiové audiosystémy, které zlepšují vaše smyslové zážitky: audiosystém Alpine s prostorovým zvukem a 9 reproduktory a systém Harman Kardon s 19 vysoce výkonnými reproduktory, subwooferem, zesilovačem a vícekanálovým zpracováním zvuku.

KONFIGUROVATELNÝ 7" DISPLEJ MEZI KONTROLNÍMI UKAZATELI

 

Uživatelem konfigurovatelný 7palcový informační digitální displej je součástí standardní výbavy u všech úrovní výbavy a umožňuje přizpůsobit si všechna nastavení a grafiku. Plně barevný displej integruje podrobnou navigaci (je-li ve výbavě), informace o médiích, například o skladbě, interpretovi a stanici, dále rychloměr a další plnohodnotné ukazatele, informace o režimech volitelného systému kontroly trakce Selec-Terrain® nebo volitelného systému zavěšení kol Quadra-Lift® a ještě mnohem více.

Schopnosti a bezpečnost

PŘIPRAVEN PRO DOBRODRUŽSTVÍ

 

Grand Cherokee vás zaujme svými luxusními prvky a navíc se stále jedná o legendární Jeep® s úžasnými schopnostmi 4x4. Nabízí vše, co vás uspokojí. Posouvá hranice. Systém kontroly trakce Selec-Terrain a volitelné systémy pohonu všech kol Quadra-Trac® II nebo Quadra-Drive® II 4WD doplňuje systém pneumatického odpružení Quadra-Lift® (je-li ve výbavě) pro skutečně dokonalou jízdu. Inovace, díky kterým vždy dojedete do žádaného cíle.

 

NOVÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

 

Grand Cherokee je nyní k dispozici s více než 70 prvky bezpečnosti. Ve standardní výbavě jsou dodávané vícestupňové airbagy řidiče a spolujezdce a doplňkové boční hlavové airbagy. Standardní deformační zóny v přední části vozidla a boční ochranné výstuže ve dveřích (integrované do konstrukce) absorbují energii z nárazu a snižují tak její přenos do prostrou pro cestující.

Přehled

Jeep® Grand Cherokee

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Grand Cherokee vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy