Modelová řada

Přehled

Jeep® Cherokee

Benzín - Nafta
200 - 272 K / 147 - 200 kW
Kombinovaná spotřeba 5,7 - 9,6 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
automatická převodovka

Detaily

Přehled

STVOŘEN PRO VÍCE NEŽ JEN BĚŽNÉ CESTOVÁNÍ

 

Využijte každou příležitost a objevujte svět v novém modelu Jeep ® Cherokee. Nabízí nový, nápadný exteriér zvyšující tepovou frekvenci každého, kdo na něj jen pohlédne. A také vznešeně působící interiér poskytující perfektní komfort díky vyhřívaným předním sedadlům čalouněným kůží Nappa, technickým vychytávkám, jako je infotelematický systém Uconnect™ 4C s 8,4palcovou dotykovou obrazovkou kompatibilní s chytrými telefony, a dalším prémiovým prvkům pro zvýšení vašeho pohodlí.

Design a pohodlí

USPOKOJTE SVOU TOUHU OBJEVOVAT NOVÉ

 

U Jeepu® Cherokee 2019 najdeme autentické prvky a perfektní řemeslné zpracování, jak je u značky Jeep® známe, jsou však přizpůsobeny potřebám současného světa. Nový design přední a zadní části, nové Full LED světlomety a koncová světla, nový design kol a prémiové exteriérové prvky, které zvyšují vaše pohodlí, to vše ještě více umocňuje jedinečný styl Cherokee, který nezapomíná na své slavné kořeny.

KRÁSNÝ A ÚČELNÝ

 

V novém Cherokee se propojují špičkové technologie s vybroušeným a mistrovsky zpracovaným interiérem. Systém kontroly trakce Selec-Terrain™ a příplatkový pohon všech kol Active Drive povznášejí jízdu v terénu na skutečný zážitek. Větší zavazadlový prostor, infotelematický systém Uconnect™ nové generace nebo elegantní textilní a kožené čalounění činí z Cherokee správného a komfortního společníka na vašich cestách, ať již za prací či za víkendovým dobrodružstvím.    

Technologie

STVOŘEN PRO KAŽDODENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

 

Interiér nového modelu Jeep® Cherokee nabízí prvotřídní, technicky vyspělé funkce a natolik variabilní prostor, aby vás uspokojil prakticky při jakémkoliv vašem dobrodružství. Příplatkové funkce zahrnují asistenta podélného a příčného parkování, automatické výbojkové světlomety a elektricky nastavitelná přední sedadla.

Bezpečnost

PŘIPRAVEN NA NEČEKANÉ

 

Řada volitelných bezpečnostních prvků vás provede každým dobrodružstvím zcela bez starostí. Monitorování mrtvého úhlu, přední parkovací asistent ParkSense® a mnoho dalších funkcí zaručují novému Cherokee takovou úroveň bezpečnosti, na kterou se můžete spolehnout.

Přehled

Jeep® Cherokee

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Cherokee vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy