Národní

Váš svět. Doširoka otevřený.


ŠIROKÁ KORBA

Nový Jeep® Gladiator je vybaven dvojitou kabinou a litinovou korbou o rozměrech 1 531 mm × 1 442 mm. Ta je vybavena voděodolnou zásuvkou, LED světlem, kolejnicovým úložným systémem Trail Rail s nastavitelným upevněním, a celou řadou doplňků Mopar® pro komfortní a flexibilní upevnění veškerého nákladu.

LEGENDÁRNÍ JÍZDNÍ SCHOPNOSTI JEEP®
Nový Gladiator posunuje hranice ve své kategorii. Jeho výjimečný turbodiesel 3,0 V6 Multijet s 8stupňovou automatickou převodovkou poskytuje výkon až 264 k a točivý moment 600 Nm.

PLNOHODNOTNÝ ZÁŽITEK OPEN-AIR
Jeep® Gladiator nabízí komfort odnímatelných dveří a variabilní střechu se třemi možnostmi: cestování s pevnou střechou, látkovou střechou, a nebo open-air zážitek bez střechy. Cestujte komfortně po celý rok.

PŘEDNÍ KAMERA
Unikátní funkcí je přední offroad kamera, díky které Gladiator včas odhalí všechny překážky. Záběry prostoru před vozidlem se zobrazují na displeji Uconnect™. O čistotu čočky kamery se stará automatický čisticí systém a vy tak budete mít jistotu čistého výhledu před vozidlo po celou dobu jízdy.

PŘENOSNÝ BEZDRÁTOVÝ REPRODUKTOR
S bezdrátovým přenosným reproduktorem Alpine® můžete mít svou oblíbenou hudbu vždy nablízku. Nový Gladiator je jediným vozem ve své kategorii, který je vybaven snadno ovladatelným přenosným reproduktorem s připojením přes Bluetooth. Prachuodolný reproduktor se dobíjí během jízdy a přežije ponoření do vody až do 90 cm po dobu 30 minut.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Nabídka Jeep® Gladiator od 1 447 283 Kč s DPH se vztahuje na verzi SPORT. Nabídka platí do 30.9.2021 nebo do vyprodání zásob. Kombinovaná spotřeba modelu Jeep® Gladiator: 8,5 - 8,8 l/100 km, emise CO₂ 223 - 231 g/km (NEDC 2.0) / 9,5 - 9,8 l/100 km, emise CO₂ 248 - 256 g/km (WLTP). Na všechny vozy sa vztahuje základní 2-letá záruka a navíc 3 roky rozšířené záruky s limitem do 100 000 km. Pro bližší informace o cenách, specifikacích a podmínkách akční nabídky se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Jeep®. Informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v záruční a servisní knížce. Uvedené informace a skutečnosti mají výhradně informativní charakter. Použité fotografie jsou jen ilustrativní FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění. Jeep® je registrovaná ochranná známka společnosti FCA US LLC. Podrobné informace u autorizovaných prodejců značky Jeep®.