Národní

VÝPRODEJOVÝ BONUS AŽ 200 000 Kč
5 let záruka

COMPASS A RENEGADE VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB
VÝPRODEJOVÝ BONUS AŽ 200 000 Kč
5 let záruka

VYHŘÍVANÝ VOLAT A PŘEDNÍ SEDADLA
Zažijte pohodlí s modely Compass a Renegade díky vyhřívanému volantu a předním sedadlům. Dopřejte sobě i spolujezdci vyšší komfort jízdy a pocit pohody především v čase chladných dní. Elektrické vyhřívání se v průběhu okamžiku postará o příjemné teplo, díky tomu vás v zimě už nic nepřekvapí.

VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍM NÁRAZEM PLUS
Tento systém sleduje, zda se Jeep® Compass a Renegade nepřibližuje k jinému vozidlu nebo překážce příliš rychle. V případě potřeby varuje řidiče zvukovou a vizuální výstrahou a dokáže tak vůz i zcela zastavit.

UCONNECTTM S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU
Systémy Uconnect™ umožňují zrcadlení vašeho chytrého telefonu. Prostřednictvím Bluetooth umožňuje handsfree telefonování, zasílání a přijímání textových zpráv a také zahrnují řadu multimediálních funkcí, které vám dovolí streamovat hudbu z internetových rádií nebo připojit vlastní kompatibilní zařízení do vstupů USB nebo AUX.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

*Uvedený výprodejový bonus se vztahuje na modely Jeep® Compass: 200 000 Kč a Jeep® Renegade: 150 000 Kč. Nabídka platí do 30.6.2020 nebo do vyprodání skladových zásob. Jeep® Compass spotřeba: 4,3 - 9,3 l / 100 km, emise CO2: 130 – 177 g/km. Jeep® Renegade spotřeba: 4,0 – 8,7 l / 100 km, emise CO2: 126 – 173 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrativní. Pro bližší informace o cenách, specifikacích a podmínkách akční nabídky se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Jeep®. Na všechny vozy se vztahuje základní 2 letá záruka a navíc rozšířená záruka o další 3 roky s limitem do 100 000 km. Informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedeny v záruční a servisní knížce. Uvedené informace mají výlučně informativní charakter. FCA Central and Eastern Europe Kft. Si vyhrazuje právo na změnu uvedených informací bez předchozího upozornění. Jeep® je registrovaná ochranná známka společnosti FCA US LLC.