Národní

VŠE, CO OČEKÁVÁTE OD SUV S DUŠÍ ZNAČKY JEEP®


Compass od 5.430 Kč měsíčně
5 let záruka, Garantovaná zůstatková hodnotaVíce než 70 možných prvků bezpečnosti, jedinečný pohon 4x4 a nejmodernější multimediální systém činí z tohoto SUV jedinečný vůz pro každodenní použití.Navíc díky sebevědomému postoji a vytříbenému designu nezůstanete bez povšimnutí.
• Varování před čelním nárazem s funkcí zmírnění následků nehody
• Aktivní systém upozornění na nezáměrné opuštění jízdního pruhu
• DAB Rádio

VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍM NÁRAZEM PLUS
Tento systém sleduje, zda se Jeep® Compass nepřibližuje k jinému vozidlu nebo překážce příliš rychle. V případě potřeby varuje řidiče zvukovou a vizuální výstrahou a dokáže Compass i zcela zastavit.DIGITÁLNÍ RÁDIO DAB
Nová generace multimediálního systému UconnectTM zahrnuje digitální rádio DAB a uživatelsky vstřícné technologie zvyšující bezpečnost jízdy. Na displeji systému lze rovněž sledovat obraz ze zadní parkovací kamery Parkview®.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Nabídka je platná pro model Compass Sport 1.4 Multiair s manuální převodovkou. Reprezentativní příklad FinAuto Jeep PCP s nájezdem do 20 000km/ročně. Tento vůz získáte za těchto podmínek: pořizovací cena 515 865,-Kč, část hrazená klientem 154 760,-Kč, poplatek za uzavření smlouvy 3 611,-Kč, 1. - 59. splátka včetně pojištění 5 425,-, 60. splátka (minimální budoucí garantovaná hodnota) 154 760,- Kč. Pojištění u pojišťovny Allianz: HAV s 10% SÚ, POV 35/35 mil Kč. Pevná úroková sazba 4,45%. Tato kalkulace je pro plátce DPH, v případě zájmu o nabídku pro spotřebitele, kontaktujte autorizovaného dealera. Tato nabídka je pouze indikativní,není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce. Nabídka je platná do 30. 09. 2019 nebo do odvolání. Jeep® je registrovaná ochranná známka společnosti FCA US LLC. Kombinovaná spotřeba 5,1–8,3 l/100 km, emise CO2 134–190 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Jeep®. Více informací na www.jeep.cz. * Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Použité fotografie jsou ilustrativní. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Jeep®.